Hispano-Suiza Polska zaczyna budowę zakładu i rekrutuje pracowników

Sędziszów Małopolski, 4 września 2015

W Hispano-Suiza Polska rozpoczęły się rekrutacje związane z rozwojem firmy i budową nowego zakładu. Tak wczesne rekrutacje dają firmie czas na przeszkolenie nowo zatrudnionych pracowników i dobre przygotowanie ich do nowych zadań.

Nowy zakład potrzebuje wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy zostaną zatrudnieni przy produkcji części i całych modułów do supernowoczesnych silników lotniczych LEAP.  Odbiorcą tych komponentów będzie firma Snecma – podobnie jak Hispano-Suiza wchodząca w skład Grupy Safran. LEAP to zaawansowany technologicznie silnik turbowentylatorowy, który będzie napędzał samoloty odrzutowe nowej generacji produkowane przez koncerny: Boeing, Airbus i Comac (Chiny).
"Zatrudnimy osoby z doświadczeniem w precyzyjnym spawaniu, operatorów maszyn sterowanych numerycznie, operatorów procesów specjalnych, kontrolerów jakości, wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu badań nieniszczących, inżynierów procesów, w tym inżynierów procesów specjalnych, koordynatorów nowych wdrożeń, inżynierów jakości, monterów przekładni lotniczych" – wylicza Kaja Zielonka – Foryś, kierownik Działu Zasobów Ludzkich w Hispano-Suiza Polska.
Wszyscy zainteresowani mogą przesyłać aplikacje na adres: kadry@hispano-suiza-polska.com

Hispano-Suiza Polska poszukuje osób już posiadających potrzebne kwalifikacje, ale także oferuje szkolenia dla kandydatów, którym niedużo brakuje do spełnienia wymagań. Firma zapewnia bardzo atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego. Zatrudnieni otrzymują umowy o pracę z całym pakietem świadczeń dodatkowych obejmujących: szkolenia, dodatkowy pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie. Pracownicy mogą też korzystać z dofinansowania do aktywności sportowych, kursów językowych i udziału w wydarzeniach kulturalnych.
 
Drugi zakład Hispano-Suiza Polska powstanie przy Drodze Krajowej 94, zwanej popularnie "czwórką". Został tak zaprojektowany, aby zapewnić pracownikom wygodę i warunki do efektywnej pracy.

W ciągu najbliższych lat Hispano-Suiza Polska planuje zatrudnić ponad 300 osób.

Skontaktuj się z name
Hispano-Suiza Polska
Kontakt dla Mediów
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub ESC, aby zamknąć